16 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, захоплюючу і змістовну подорож до столиці нашої держави, славного міста Києва, здійснили студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва. Першою зупинкою став Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», що
День: 22.11.2018
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/Vitajemo.jpg)
З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна! Шановна Ольго Яношівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, любові, невичерпного запасу