День: 24.03.2019

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ НА ТИТУЛ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ НА ТИТУЛ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»

Шановні студенти, викладачі, гості! Дякуємо усім за участь в голосуванні у фотоконкурсі «Міс факультету мистецтв – 2019»! За результатами голосування (753 голоси – 32% від загальної кількості) перемогу в конкурсі здобула студентка 21 групи спеціальності

МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ МУЗИКАНТІВМАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ МУЗИКАНТІВ

22 березня відбувся майстер-клас доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва кандидата мистецтвознавства Інни Василівни Щербіни з магістранткою заочного відділення Ольгою Вільхівською для студентів спеціальності 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво та 025 Музичне мистецтво, на тему: