Шановні студенти, викладачі, гості! Дякуємо усім за участь в голосуванні у фотоконкурсі «Міс факультету мистецтв – 2019»! За результатами голосування (753 голоси – 32% від загальної кількості) перемогу в конкурсі здобула студентка 21 групи спеціальності
День: 24.03.2019
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/Majsterklas-1.jpg)
МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ МУЗИКАНТІВМАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ МУЗИКАНТІВ
22 березня відбувся майстер-клас доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва кандидата мистецтвознавства Інни Василівни Щербіни з магістранткою заочного відділення Ольгою Вільхівською для студентів спеціальності 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво та 025 Музичне мистецтво, на тему: