Шановні викладачі, дорогі студенти! Від щирого серця вітаємо Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом,
День: 29.12.2019
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/Zahyst-mahisterskyh-robit_2019.jpg)
ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»
24 і 26 грудня 2019 року відбувся захист магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності «Образотворче мистецтво». На розгляд екзаменаційної комісії у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор,