ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні викладачі, дорогі студенти!

Від щирого серця вітаємо Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував радість зустрічей і перемог.

Нехай 2020 рік буде щедрим на нові цікаві плани, плідним на добрі справи і досягнення та стане для Вас і всієї України роком миру, злагоди та процвітання!

Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів та Божого благословення! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою, адміністрація факультету