20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧА

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧА

Афіша

Довідка:

Podolskaja8

Віктор Бриндач – художник широкого професійного діапазону. Віктор Бриндач народився в 1941 році в Харкові, випускник Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова (скульптура), Московського державного університету культури і мистецтв (живопис), художніх майстерень народного художника РРФСР П.Т. Гусєва і Народного художника СРСР, члена Російської Академії І.М. Рукавішнікова.

З 1993 року Віктор Бриндач в Ізраїлі. Він – член Асоціації тель-авівських художників, Об’єднання професійних художників Ізраїлю.
Єврейська тема в творчості Віктора Бриндача – це благословенний союз жсторії та живопису як епічної поезії. Історичне минуле, звичаї і традиції єврейського народу – все це стало виключно важливою темою в житті «самого єврейського художника Ізраїлю», як його жартома називають колеги-художник.

Відкрилася і унікальна грань Бриндача-живописця – вміння розповідати без повчальності, приносячи глядачеві естетичне задоволення.
Серед персональних виставок художника найбільш значні виставки в «Музеї Танаха» (Тель-Авів), у Будинку художника (Тель-Авів), в Центрі мистецтв «Будинок Якості», Культурному центрі «Гармонія», Музеї «Тальпіот» (Єрусалим). Він – учасник міжнародних виставок (зокрема, в Аргентині, Франції, США).

Найбільш послідовне вираження у творчості Бриндача знайшли теми, пов’язані з історією іудаїзму, єврейськими традиціями і текстами П’ятикнижжя. Бриндач – ілюстратор близько десятка івритських видань з історії іудаїзму для дітей та юнацтва.

Живопис Віктора Бриндача є в колекції Єрусалимського музею природи.
Цикл картин «Букви єврейського алфавіту» (22 роботи) – придбаний для Канцелярії Прем’єр-міністра Ізраїлю.
Величний твір станкового живопису «Світло над Кфар-Шауль» передано Віктором Бриндачем в дар Єрусалимському центру психічного здоров’я Кфар-Шауль-Ейтаном до відкриття нового медичного корпусу в 2014 році.

Віктор Бриндач, як явище сучасного образотворчого мистецтва, реалізувався різносторонньо: скульптор, театральний художник, майстер елітарного станкового живопису. Вміє віртуозно поєднувати в рамках одного полотна портрет, натюрморт, пейзаж, багатофігурні жанрові сцени. Крім того, як правило, він мислить ширше обраного сюжету. Персонажі Бриндача, як правило, привабливі і зворушливі, що залучає до його робіт широке коло глядача.

Залишити відповідь

Схожі новини

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

Сьогодні – 27 квітня, свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, талановитий учитель та мудрий наставник Всеволод Маркович Сирота! Вельмишановний Всеволоде Марковичу! Прийміть наші найщиріші

ПРО ДОСВІД МІЖНАРОДНОГО ОБМІНУ ВІД УЧАСНИЦІ ВАЛЕРІЇ ЄФІМЕНКОПРО ДОСВІД МІЖНАРОДНОГО ОБМІНУ ВІД УЧАСНИЦІ ВАЛЕРІЇ ЄФІМЕНКО

У квітні 2024 року Валерія Єфіменко стала учасницею Весняної Міжнародної школи «Interdisciplinary model of studies» в рамках проєкту «AMU Summer Schools 2.0» за запрошенням Університету Адама Міцкевича у м. Познані.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», Конференція буде проводитися 19-20 жовтня 2023 року на базі факультету мистецтв