ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2 квітня на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів, які приїхали з різних регіонів України щоб краще ознайомитися з діяльністю факультету.

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Із вступним словом до гостей звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна, яка ознайомила майбутніх вступників із напрямами підготовки, матеріально-технічною базою університету, особливостями навчально-виховного процесу на факультеті. Олена Володимирівна побажала майбутнім абітурієнтам, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття престижної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Про особливості студентського життя, про діяльність студентського самоврядування розповіла студдекан мистецько-педагогічного факультету, студентка 2 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Марищук.
Окрім спілкування, яке пройшло в теплій та дружній атмосфері, майбутніх абітурієнтів запросили переглянути і оцінити виставку прекрасних робіт студентів мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво».

На завершення зібрання усіх гостей чекав святковий концерт за участі творчих колективів та солістів-вокалістів мистецько-педагогічного факультету.
Чудовий настрій для глядачів дарували учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Вокальні композиції прозвучали у виконанні студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасії Шинкарук, Расіма Багірова, Вікторії Гальчинської.

Зачарували своєю виконавською майстерністю гри на баяні та акордеоні студенти мистецько-педагогічного факультету, учасники творчого колективу «Sеrbian star» у складі Йована Дрманича, Дарко Марковіча та Александра Джорджевіча (керівник – Устименко-Косоріч О.А.).

Неперевершену гру на гітарі подарував усім присутнім у залі дует гітаристів у складі викладача кафедри інструментального виконавства Коваленко А.С. і студентки цієї ж кафедри Вікторії Цимбал (керівник  Коваленко А.С.).

Порадував слухачів своїм виконанням «Менуету» народний аматорський інструментальний колектив «Акварелі» (керівник  – Віра Калабська).

Мелодику акапельного звучання мистецькій програмі додали учасники фольклорного колективу «Софія» (художній керівник – Василь Семенчук).

Завершив концерт виступ українського народного хору «Кобзар» (керівник – Василь Семенчук) під музичний супровід ансамблю «Музичні візерунки» (керівник – Віра Калабська).

Отож, запрошуємо Вас, шановні абітурієнти на навчання на мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Обіцяємо Вам цікаве навчання та гарні знання!