ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

27 квітня 2015 року о 14.00 в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбудеться концерт інструментальної музики за участю студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського обласного музичного училища імені П. Д. Демуцького. Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний!

Концерт інструментальної музики

Кафедра інструментального виконавства

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій День народження святкує заслужений працівник культури України, учасник чоловічого тріо «Гонта», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошин Петро Миколайович!

ПОДІЯ В НАУКОВОМУ ЖИТТІ ФАКУЛЬТЕТУПОДІЯ В НАУКОВОМУ ЖИТТІ ФАКУЛЬТЕТУ

19 вересня на мистецько-педагогічний факультет завітали поважні гості, учасники Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх учителів мистецьких дисциплін в Україні та за кордоном» – професор

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), за темою: “Музичне мистецтво в контексті освіти: теорія