ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна!

Семенова Олена

Шановна Олено Віталіївно! Весь колектив факультету мистецтв щиро вітає Вас з Днем народження! Бажаємо вам добробуту та здійснення усіх мрій!  Зі святом Вас!

Адміністрація та факультету мистецтв,
кафедра образотворчого мистецтва

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Від щирого серця дякую вам, мої дорогі.