ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Вітаємо старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича, а також його наукового керівника кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача цієї ж кафедри Андрощук Людмилу Михайлівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання. Захист відбувся 17 грудня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.053.02 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

7599446

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!

Адміністрація факультету,
кафедра хореографії та художньої культури