ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

З 20 по 31.03.2023 р. народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина»  взяв участь у регіональному святі танцю, присвяченому 128-й річниці від дня народження В. К. Авраменка. Метою свята було збереження та розвиток народних традицій хореографічного мистецтва та вшанування пам’яті видатного українського хореографа В. К. Авраменка.

За високий рівень виконавської майстерності, вагомий внесок у збереження, розвиток та популяризацію хореографічного мистецтва народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина та його керівник Маркіна В.В., викладач кафедри хореографії та художньої культури були нагороджені грамотою.

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ

Нещодавно студентки спеціальності «Образотворче мистецтво» Резніченко Наталія (І курс магістратури) та Мусатова Марічка (ІІІ курс) взяли участь у Міжнародному художньому конкурсі «1050-річчя хрещення Польщі – хрест Мєшка І». Цей конкурс

ЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ ПРОФЕСОРА З НОРВЕГІЇЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ ПРОФЕСОРА З НОРВЕГІЇ

12 жовтня 2022 року об 11.00 (за Києвом) відбудеться відкрита гостьова лекція хорового диригента, науковця, композитора, співака, професора музики Норвезького університету прикладних наук у Гамарі, керівника молодіжного хору “Defrost”, а також керівника та