ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні свій 65-й ювілейний День народження святкує талановитий митець, досвідчений педагог, член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Клещар Геннадій Анатолійович.

Шановний Геннадію Анатолійовичу! Щиро вітаємо Вас із ювілеєм!
Знаємо і цінуємо Вас як обдаровану, творчу особистість, відданого своїй улюбленій справі. Всі, хто спілкується з Вами, знають Вас не лише як висококваліфікованого фахівця, а й як толерантну, чуйну людину.

То ж у цей ювілейний день зичимо Вам, шановний Геннадію Анатолійовичу, міцного здоров’я, щастя, ласки від Бога на довгі літа! Нехай оминають Вашу оселю усі негаразди та незгоди, завжди поряд будуть добрі друзі й колеги, вдячні учні. Нехай щедро сіється добром і достатком життєва дорога, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбуття. Нових Вам творчих досягнень на мистецькій ниві!

rozy-krasnye-buket-cvety-1024x704

З повагою,