ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР

22 квітня 2016 року в Українському домі (м. Київ) відбулося Свято культур, в якому взяли участь представники 22 країн світу. Організаторами культурного дійства виступили Міністерство культури України, Міністерство науки і освіти України, Міністерство молоді та спорту України, Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», а також Київська міська державна адміністрація.

Міжнародний фестиваль мов та культур спрямований на обмін досвідом і знаннями, популяризацію вивчення української мови іноземцями й мови представниками інших держав світу, а також встановлення дружніх і толерантних відносин між представниками різних народів світу.

Учасники святкової програми продемонстрували гостям різноманітні вокальні, інструментальні, танцювальні номери, що презентували культури різних країн світу.

Активними учасниками святкового дійства стали студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а саме інструментальний ансамбль «Serbian Star» (керівник – доктор педагогічних наук, професор Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна) у складі Йована Дрманича, Дарка Марковича та Александра Джорджевича.

Посольство Республіки Сербія в Україні запросило студентів-сербів із УДПУ імені Павла Тичини взяти участь у святковій концертній програмі та презентації сербської культури у Києві.

У рамках проведення фестивалю іноземні студенти УДПУ мали також можливість зустрітися та поспілкуватися із Послом Республіки Сербії Раде Булатовичем та Першим радником посла Светланою Кошутич.

Міжнародний фестиваль мов та культур 071

Міжнародний фестиваль мов та культур 091

Поїздка відбулася за сприяння ректорату Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.