ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МОЛОДІЖНИХ ПРОЕКТІВ «ЯК ЗРОБИТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ ЦІКАВОЮ ДЛЯ МОЛОДІ»

З 1 травня до 24 серпня 2016 року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою для молоді», з метою пошуку нових методик популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.

У рамках конкурсу будуть визначатися кращі молодіжні проекти в категоріях: «Нові технологічні засоби популяризації історії (Інтернет-технології, ІТ, гаджети)», «Соціальні мережі для популяризації історії», «Історія рідного краю в контексті історії України», «Родинна історія (генеалогія, усна історія)», «Меморіально-мистецькі акції».

Контакти відповідальної особи: (044)248-21-38, Дейдиш Лариса Анатоліївна