ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури, художнього керівника та балетмейстера народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” УДПУ імені Павла Тичини, талановитого науковця та просто чудову людину Людмилу Михайлівну Андрощук!

Андрощук

Шановна Людмила Михайлівна! Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії. Хай Ваша невтомність, високий професіоналізм і бажання творити завжди супроводжують Вас. Щиро бажаємо Вам нових звершень на професійній ниві. Зі святом!

З повагою, адміністрація факультету,
колектив кафедри хореографії та художньої культури