ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ІВАНА КУПАЛА У «СОФІЇВЦІ»

7 липня в Україні традиційно відзначається східнослов’янське свято Івана Купала, що збігається із церковним днем Різдва Івана Предтечі. У ніч на Івана Купала, за повір’ями, відбувалося очищення за допомогою води і вогню, самотні молоді люди могли знайти своє кохання, а найсміливіші ішли до лісу шукати чарівну Квітку Папороті.

В Умані це свято вже багато років поспіль проходить у мальовничому місці, одному із чудес України – Дендрологічному парку «Софіївка».

Організатори свята щорічно запрошують до участі заслужених артистів України, поряд з якими дарують прекрасне дійство глядачам і творчі колективи нашого університету.

Відкрили концертну програму викладачі та студенти кафедри хореографії та художньої культури (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна), виконавши фрагмент хореографічної вистави «Ой, на Івана, ой, на Купала» – ліричну композицію з віночками, сповнену віри у краще та надії на омріяне кохання.

Народні ліричні та веселі купальські пісні подарували усім присутнім чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України, викладачів факультету мистецтв Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика.

Висловлюється щира подяка організаторам свята, адміністрації дендропарку «Софіївка» за чудову можливість долучитися до такого чарівного дійства!