ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ СПЕЦІАЛІСТА ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2016 РОКУ

29 червня на факультеті мистецтв відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску студентів факультету мистецтв. Відкрив урочисте засідання декан факультету, заслужений працівник культури України, доцент Ятло Леонід Петрович.

Наші випускники пройшли довгий і складний шлях до цього дня. Позаду безтурботні студентські роки, і зараз вони стоять на порозі дорослого самостійного життя. З цим святковим, і водночас сумним днем, випускників привітали студенти та викладачі кафедри хореографії та художньої культури ніжним танцем «Веснянка».

Глядачі змогли насолодитися звучанням гітари під час виступу народного аматорського колективу профспілок України гітарного дуету «Містерія» (художній керівник – Анатолій Коваленко) у супроводі народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (постановка Людмила Андрощук).

Професійним виконанням пісень вразила студентка 3 курсу факультету мистецтв Анастасія Шинкарук.

Подарунком для випускників стали також: хореографічна композиція «Сонце Іспанії» у виконанні народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук); турецький народний танець «Халай», хореографічна композиція «Їхали козаки» у виконанні народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко); виступ студента 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Владислава Іванова із барабанним соло.

Щирі слова подяки зі сльозами на очах висловила випускниця спеціальності «Хореографія» Наталія Кострига.

Випускників спеціальності «Музичне мистецтво» привітав завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України, доцент Семенчук Василь Васильович; для випускників спеціальності «Образотворче мистецтво» з вітальним словом виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна; для випускників спеціальності «Хореографія» зі словами подяки і привітання виступила завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна. Найбільш активним учасникам громадського, наукового та творчого життя факультету та університету було вручено грамоти та подяки!

Щиро вітаємо усіх випускників! Бажаємо їм здоров’я, благополуччя, творчого натхнення, незгасаючої енергії та неймовірного успіху у всіх починаннях! Хай завжди у всьому щастить! Ясного і мирного вам неба, сяючого сонця в душі та вічної молодості!