ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В ПРОЕКТІ ТРІУМФ FEST!!!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В ПРОЕКТІ ТРІУМФ FEST!!!

13-14 травня в УДПУ в рамках творчого проекту Тріумф Fest відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна».
Серед великої кількості претендентів на перемогу найкращими були студенти Факультету мистецтв, які завдяки своїй наполегливій праці та професійній підготовці своїх керівників – Заслуженого працівника культури України, кандидата педагогічних наук, доцента Волошина Петра Миколайовича та Заслуженого працівника культури України, викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Купчика Валентина Анатолійовича, стали лауреатами та переможцями.
Від імені адміністрації факультету, викладачів та студентів щиро вітаємо наших переможців:
Борило Тетяну – Гран-прі в номінації «Естрадний вокал»

Павлишину Марію – ІІ місце в номінації «Естрадний вокал»
Свинар Олену – ІІ місце в номінації «Естрадний вокал»
Михайленка Віталія – ІІ місце в номінації «Авторська пісня»
Поліщук Анну – ІІІ місце в номінації «Естрадний вокал»

Зичимо подальших творчих злетів!