ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ В ПРАЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ЗАПРОШЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ В ПРАЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Шановні науковці!
Запрошуємо Вас пройти стажування
в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія)
за програмою підвищення кваліфікації
«Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики»
15-24 серпня 2016 р., м. Прага
Трансфер: Львів-Вроцлав-Прага-Веймар-Париж-Відень-Львів

Стажування проводять викладачі з Чехії, Великобританії та Польщі

Програма складається з двох модулів:
Модуль 1 (36 годин): «Публікації в західних журналах: теорія та практика»
1) Практика, правила і традиції написання наукової статті в журнали, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші.
2) Практичні рекомендації з написання статей.
3) Оформлення статті, правила цитування, оформлення бібліографії посилань – як це бачить шеф-редактор журналу.
4) Системи та індекси цитування наукових журналів, публікаційної активності та продуктивності вчених.
5) Системи SCOPUS і Web of Science в практиці.
6) Імпакт-фактор наукового журналу, індекс Хірша, цитування.
7) Мова академічного письма: як підготувати статтю для публікації в іноземному виданні.
8) Структура та оформлення статті. Цілі дослідження. Методика та аргументації. Представлення результатів, аналіз і полеміка по темі.
9) Стилістичні особливості академічного письма. Списки слів, що найчастіше зустрічаються та стилістичні патерни.

Модуль 2 (36 годин): «Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях»
1) Проектний менеджмент: планування і підготовка проектів.
2) Індивідуальні та інституційні проекти.
3) Проектні та грантові можливості Євросоюзу.
4) Умови успішної реалізації проектів у ЄС (на прикладі Чехії, Великобританії, Ірландії).
5) Процедура подачі заяви.
6) Умови та вимоги до заявників.
7) Оформлення конкурсної документації. Методика і аргументація. Опис індикаторів і результатів проекту. Складання бюджету.
8) Case-studies.

З питань програми стажування та запрошень
консультування надається: Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67
Заявки надсилати на електронну пошту:
confgalilei@ukr.net до 13 липня 2016 р.!

Положення (програма стажування)