ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури, заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії, художній керівник та балетмейстер народного аматорського колективу профспілок України «Inspiration» факультету іноземних мов УДПУ ім. П. Тичини Анастасія Юріївна Криворотенко!

Криворотенко

Шановна Анастасія Юріївна! Вітаємо Вас з Днем народження! У цей святковий день хвилюючого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет. Зі святом!

Вітаємо з Днем Народження!

З повагою, адміністрація факультету,
колектив кафедри хореографії та художньої культури