ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

З метою розширення і закріплення знань, одержаних студентами при вивченні теоретичного матеріалу спеціальних дисциплін та надбання практичних навичок, одним із важливих завдань перед майбутніми педагогами є проходження переддипломної практики.
Переддипломна практика студентів-спеціалістів має на меті удосконалення рівня освіченості в галузі мистецької педагогіки, перевірку її готовності до виконання функцій учителя мистецьких дисциплін, формування та вдосконалення навичок, необхідних для виконання функцій учителя, перевірку здатності постійно та самостійно підвищувати професійну майстерність.
Минулий четвер на мистецько-педагогічному факультеті відбулась настановча конференція до переддипломної практики для студентів спеціальності: 7.02020401 «Музичне мистецтво», 7.02020501 «Образотворче мистецтво та 7.02020201 «Хореографія», яка триватиме із 15 вересня по 17 жовтня поточного року.

Основними базами практики виступають загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів міста Умань (№ 1, 4, 5, 8, 14).
У роботі конференції взяли участь:
заступник декана з педагогічної практики, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Радченко Світлана Миколіївна, яка ознайомила студентів з організаційними питаннями та правилами техніки безпеки під час проходження педагогічної практики.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Методисти: канд. пед. наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Сирота Зоя Миколаївна, канд. псих. наук, доцент кафедри психології Якимчук Ірина Павлівна, канд. пед. наук, доцент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи та управління Бойченко Валентина Вікторівна, заступник декана з виховної роботи, викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна, викладач кафедри образотворчого мистецтва Нижник Людмила Михайлівна, які ознайомили студентів із метою практики, завданнями, які визначені програмою та вимогами до оформлення звітної документації.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Слово перед студентами мала завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна, яка провела бесіду з метою профорієнтаційної підготовки.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Бажаємо студентам творчого натхнення та успішного проходження практики!