ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ІV ВСЕУКРАЇНСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

22 квітня 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться ІV Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва (далі – Олімпіада).

Метою Олімпіади є популяризація інструментально-виконавського мистецтва, підвищення рівня виконавської підготовки артистів‑інструменталістів, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих здобувачів‑інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів вищої освіти (коледжів), які володіють мистецтвом гри на народних, духових, струнних інструментах та фортепіано. Участь в Олімпіаді безкоштовна.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

Солісти у номінації «виконавці-інструменталісти» виступають у двох категоріях:

• І категорія: здобувачі закладів вищої освіти (музичні коледжі та коледжі культури), тривалість звучання до 10 хв.;
  • ІІ категорія: здобувачі закладів вищої освіти (педагогічні коледжі), тривалість звучання до 10 хв.;

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАННЯ:

• рівень складності репертуару;
  • виконавська майстерність (стабільність виконання музичних творів, артистизм, технічна майстерність, музичне мислення, розуміння стилю);
  • загальне враження (концертна форма одягу, культура поведінки за інструментом, емоційне враження від виступу).

При вступі до УДПУ імені Павла Тичини на спеціальність «025 Музичне мистецтво» участь в Олімпіаді буде враховано під час оцінювання творчого конкурсу.

Для реєстрації дистанційної участі необхідно до 20 квітня 2021 року надіслати лист з поміткою «Участь в олімпіаді (Прізвище і назва музичного інструмента)» (наприклад, участь в олімпіаді_Іванов_гітара) на електронну адресу kafedra-iv@meta.ua з наступними документами:

1. Анкета (зразок додається в положені про олімпіаду).
  2. Посилання на інтернет-ресурс із записом концертного виступу.

Дипломи учасників та грамоти викладачам і концертмейстерам будуть відправлені через відділення Нової Пошти, вказане в анкеті.

067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, в. о. завідувача кафедри інструментального виконавства.

096 083 61 42 – Семко Людмила Василівна, лаборант кафедри інструментального виконавства.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ІV ВСЕУКРАЇНСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Оргкомітет Олімпіади