ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!

МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!

Народний аматорський колектив профспілок України «Молодіжний камерний хор» УДПУ імені Павла Тичини брав участь у Міжнародному онлайн-конкурсі «Talents of the 21st century» (Варна, Болгарія) і здобув звання Лауреата І ступеня у своїй категорії. Художній керівник та дириґент – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Сухецька, концертмейстер – Іван Біленький.

Адміністрація, професорсько-викладацький та студентський колектив університету щиро пишається й вітає переможців! Бажаємо колективу і керівнику творчої наснаги,  професійного зростання і нових перемог!

Колектив висловлює щиру подяку завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Василю Семенчуку, декану факультету мистецтв – Інні Терешко і голові Профкому – Валентину Хитруку.