ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «БЕЗМЕЖНИЙ СВІТ ФАНТАЗІЇ»!

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнівську молодь віком від 12 до 18 років взяти участь у Регіональному інтернет-конкурсі художньої творчості «Безмежний світ фантазії»!

Мета конкурсу: Виявлення обдарованих, талановитих дітей, юнацтва та молоді; залучення підростаючого покоління до розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і в своєму житті, художньо-естетичне виховання; сприяння реалізації творчих задумів у різних видах образотворчого мистецтва.

Завдання конкурсу:

– підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації їх творчого потенціалу, розкриття уяви та фантазії;

– популяризація образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва;

– знайомство юних митців з творчістю однолітків, педагогів – з досвідом колег;

– розвиток та вдосконалення художньої майстерності.

Номінації конкурсу

– Графіка

– Живопис

– Декоративно-ужиткове мистецтво

– Digital art (Цифрове мистецтво)

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку і якісну фотографію роботи в електронному варіанті для офіційного каталогу інтернет-конкурсу. Заявка на кожного учасника заповнюється на окремому бланку.

Подача заявок здійснюється до 20 квітня 2021 року на адресу оргкомітету конкурсу:  e-mail: kafedra_om@meta.ua з поміткою «Інтернет-конкурс».

Завантажити (DOC, 623KB)