ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 28 вересня, свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна.

Семенова

Шановна імениннице! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з цієї нагоди! Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Нехай у всіх планах і починаннях вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує нові відкриття і звершення.

З повагою,
адміністрація факультету,