ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята –
Дня працівника освіти!

den_v

Освітяни – люди особливого ґатунку. Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте підґрунтя для духовного, соціального та культурного розвитку особистості, формуєте свідомість і громадянську позицію нового покоління.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від поваги колег та численних вдячних студентів, повниться світлою вірою у свої сили і високе призначення!

Нехай подальші ваші професійні роки принесуть вам ще більше визнання та успіхів у творчій, викладацькій, науково-дослідній діяльності!
Зичу всьому нашому колективу міцного здоров’я, миру, щастя і любові, добра і злагоди, щедрої долі, творчого натхнення, сили і наснаги в усіх наших справах і плідної праці на благо України!

З повагою в.о. декана
Терешко Інна Григорівна