ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ МІНІ-КОНЦЕРТ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ МІНІ-КОНЦЕРТ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

13 жовтня у вестибюлі навчального корпусу № 3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся міні-концерт, приурочений Дню захисників України та Дню українського козацтва, який було організовано студентською радою факультету мистецтв.

Розпочав святкову програму виступ народного аматорського ансамблю «Яворина» з хореографічною композицією «Їхали козаки» (художній керівник – Сергій Куценко).Із вокальним подарунком виступила студентка IV курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Погрібна Світлана, яка захопила глядачів своїм милозвучним голосом, виконавши пісню «Высоко».

З ліричною осінньою композицією «Первый день ноября» виступив студент III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Віталій Михайленко, а усі слухачі зачаровано поринули у пронизливий спів гітари.

І завершили святковий захід улюбленці сцени – народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», з хореографічно-гумористичною композицією «Підманула, підвела», який подарував гарний настрій на цілий день усім глядачам!