20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЧЕРГОВІЙ СЕРІЇ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ THOMSON REUTERS

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЧЕРГОВІЙ СЕРІЇ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ THOMSON REUTERS

thomson-reuters-logo

Шавновні викладачі та студенти! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка пройде в період з 17 по 21 жовтня 2016 року.

Платформа Web of Science: базові можливості пошуку
Пошукові можливості платформи Web of Science. Пошук по базі даних Web of Science Core Collection. Робота з панеллю уточнення пошуку, робота зі списком результатів пошуку, повний запис публікації.

17 жовтня, Понеділок 09:00 (московський час) – реєстрація
18 октября, вторник 11:00 (московський час) – реєстрація

Пошук по автору і ResearcherID
Пошук по автору в базі даних Web of Science Core Collection. Створення звітів за цитуванням і інтерпретація індикаторів активністю публікацій (середнє число цитувань на статтю, індекс Хірша і ін.). Можливості та переваги використання безкоштовного інструменту ResearcherID для створення і управління списком своїх публікацій.

17 жовтня, неділя 11:00 (московський час) – реєстрація
18 октября, вторник 14:00 (московський час) – реєстрація

Робота з бібліографією в програмі EndNote Online
Створення власної бібліографічної бази даних. Експорт даних з Web of Science Core Collection. Додавання записів з різних джерел. Сортування записів, створення груп і управління доступом до них. Використання шаблонів оформлення бібліографії. Використання модуля Cite-While-You-Write для Microsoft Word і створення списку літератури безпосередньо при написанні тексту.

17 жовтня, неділя 14:00 (московський час) – реєстрація
19 жовтня, Середа 09:00 (московський час) – реєстрація

Пошук і аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports
Пошук і навігація по останньому випуску Journal Citation Reports. Сортування списків за різними критеріями і створення списку журналів з найбільшим впливом. Індикатори, що використовуються в JCR, їх розрахунок і інтерпретація. Пошук інформації за категоріями журналів.

18 жовтня, Вівторок 09:00 (московський час) – реєстрація
19 октября, среда 11:00 (московський час) – реєстрація

Платформа Web of Science : розширені можливості
Особливості пошуку по інформаційній платформі Web of Science. Формулювання пошукових запитів за допомогою пошукових операторів. Пошук по пристатейным бібліографічним спискам в Web of Science Core Collection. Можливості розширеного пошуку в Web of Science Core Collection. Регіональні індекси наукового цитування на платформі Web of Science.

20 жовтня, четвер 09: 00 (московський час) – реєстрація
21 жовтня, п’ятниця 11: 00 (московський час) – реєстрація

Пошук по організації в Web of Science
Пошук публікацій по организації  у базі даних Web of Science Core Collection. Використання поля пошуку Address і оператора пошуку SAME. Використання розширеного пошуку Advanced search для пошуку по організації. Створення вивіреного профілю організації Organization Enhanced.

20 жовтня, четвер 11: 00 (московський час) – реєстрація
21 жовтня, п’ятниця 14: 00 (московський час) – реєстрація

Аналітичний інструмент InCites для порівняльної оцінки наукової діяльності
Оглядовий семінар з аналітичного сервісу InCites 2.1, призначеного для порівняльного аналізу і оцінки наукової діяльності. Основні показники і призначений для користувача інтерфейс InCites.

19 жовтня, середовище 16: 00 (московський час) – реєстрація
20 жовтня, четвер 14: 00 (московський час) – реєстрація

База даних найбільш впливових наукових публікацій Essential Science Indicators
Оглядовий семінар з бази даних Essential Science Indicators (ESI). Пошук інформації про найбільш впливові наукові публікації, вчені і наукові організації. Основні показники і призначений для користувача інтерфейс ESI.

19 жовтня, середовище 14: 00 (московський час) – реєстрація
21 жовтня, п’ятниця 09: 00 (московський час) – реєстрація

Залишити відповідь

Схожі новини

ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня – річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС. У цей день 35 років тому сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа. Чорнобильська трагедія віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

З нагоди ювілею, щиро вітаємо дорогого колегу, заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Семенчука Василя Васильовича! Прийміть сердечні вітання до дня Вашого народження! Бажаємо Вам

ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

26 травня 2016 р. на базі факультету мистецтв відбувся ІІІ Всеукраїнський науково-методичний семінар з Міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Семінар проходив у рамках угоди спільної