ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС ЯК ЗАСІБ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»

26 травня 2023 року на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини кафедрою образотворчого мистецтва було проведено науково-методичний семінар «Петриківський декоративний розпис як засіб національної ідентифікації молодого покоління» за участі міської професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва, вчителів початкових класів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва.

З доповіддю «Архетипи петриківського розпису» виступила Олена Побірченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Майстер-клас «Методика виконання петриківського розпису» провела Олена Семенова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Учасники семінару отримали теоретичні знання та професійні рекомендації за темою. Спілкування фахівців відбувалося у дружній творчій атмосфері.

В роботі семінару взяли участь: Інна Терешко, Ольга Музика, Наталія Руденко, Людмила Нижник, Олена Семенова, Олена Побірчекно та ін.

Проведення семінарів такого роду сприяє професійному та художньо-творчому розвитку фахівців мистецької галузі.

Щиро дякуємо усім учасникам зібрання! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, творчих успіхів та підкорення нових вершин! Надіємось на подальшу плідну співпрацю!

ВІДБУВСЯ 24-ий ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІВІДБУВСЯ 24-ий ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті відбувся 24-ий Фестиваль педагогічної творчості. Цього року дійство було присвячено 200 річниці з дня народження Великого Кобзаря – Тараса Шевченка… Свято розпочалося з презентацій

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ SPRINGER NATUREВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ SPRINGER NATURE

Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах компанії Springer Nature, присвячених роботі з передплаченими повнотекстовими ресурсами. Ви дізнаєтеся, які саме видання доступні для українських користувачів, про пошукові можливості платформи Springer Link, а