ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ SPRINGER NATURE

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАРИ SPRINGER NATURE

Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах компанії Springer Nature, присвячених роботі з передплаченими повнотекстовими ресурсами. Ви дізнаєтеся, які саме видання доступні для українських користувачів, про пошукові можливості платформи Springer Link, а також матимете змогу поставити запитання тренерові.

Розклад вебінарів:

29 січня, 11:30
Тема: Подписка на контент издательства Springer
Мова проведення: російська
Реєстрація на вебінар:

29 січня, 12:30
Тема: Springer content available in Ukraine
Мова проведення: англійська
Реєстрація на вебінар:

Участь у вебінарах безкоштовна за попередньою реєстрацією. Тривалість – 1 година. Для участі у вебінарі за 10 хвилин до його початку необхідно перейти за посиланням, яке отримаєте у листі після реєстрації.