ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 24 жовтня, свій День народження відзначає лаборант кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна.

Обманець фото

Шановна Людмила Олександрівна! Від усього серця вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо кар’єрних злетів, швидкого досягнення бажаних цілей і здійснення найпотаємніших мрій. Нехай у всіх справах та починаннях допомагає везіння, а це славне свято принесе море позитивних емоцій, приємних вражень і дивовижних миттєвостей життя. Нехай Вас завжди оточують дбайливі й добрі люди, які з легкістю піднімають настрій. З Днем народження!

z-dnem-narodzhennya

Адміністрація факультету,
колектив кафедри інструментального виконавства

ПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Традиційно в грудні на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки VІ Всеукраїнської учнівсько-студентської  олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів таких закладів освіти: Уманська гімназія №5; Уманська гімназія №7; Уманський ліцей

КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на 2019-2020 навчальний рік: за освітніми ступенями “Бакалавр” та “Магістр” на освітню програму: 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво.

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ПОДАРУВАЛИ ГЛЯДАЧАМ ЧАРІВНУ КАЗКУ «ЛУСКУНЧИК»СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ПОДАРУВАЛИ ГЛЯДАЧАМ ЧАРІВНУ КАЗКУ «ЛУСКУНЧИК»

Новий рік – це свято на яке чекають всі, а особливо маленькі діти. Так, студенти спеціальності «Хореографія» подарували глядачам чарівну казку «Лускунчик» (музика П. Чайковського, балетмейстери М. Петіпа та Л.