ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН СТУДЕНТІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ»

20 грудня 2018 р. відбувся державний екзамен студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Диригування оркестром». Цьогорічний випуск магістрів особливий: випускники кафедри інструментального виконавства Дарко Марковіч, Йован Дрманіч та Александар Джорджевіч іноземні студенти зі Сербії, які навчалися по класу диригуванню у кандидата педагогічних наук, доцента Владислава Гусака.

Державний екзамен відбувся за участю оркестру народних інструментів факультету мистецтв. Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Віра Калабська.

У програмі прозвучали майстерно інструментовані випускниками твори С. Коняєва, Я. Табачника, Ю. Шахнова, а також В. Бібіргана, В. Власова, Є. Дербенка.

Дякуємо учасникам творчого колективу за достойне виконання випускної програми, державній комісії за об’єктивність, а нашим випускникам бажаємо подальших здобутків на мистецькій ниві!

доцент Калабська В. С.

Прокоментуй!  • грудня 24, 2018