День: 24.12.2018

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».

20 грудня 2018 р. відбувся державний екзамен студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Диригування оркестром». Цьогорічний випуск магістрів особливий: випускники кафедри інструментального виконавства Дарко Марковіч, Йован Дрманіч та Александар Джорджевіч іноземні студенти зі Сербії, які навчалися