ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІТАЛИ ВІСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

5 грудня, напередодні Дня збройних сил України, талановиті студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зокрема, факультету мистецтв, подарували святковий концерт солдатам та офіцерам Уманської військової частини. Від імені ректорату університету військових привітала проректор із гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Ревнюк.

Розпочали концерт учасники чоловічого вокального тріо «Гонта», заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин та Валентин Купчик.

Учасниці народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук) подарували глядачам «Циганський танець».

Концертмейстер кафедри хореографії та художньої культури Анатолій Карчов виконав запальну композицію на акордеоні «Tico Tico» (Zequinha de Abreu), яку прикрасили своїм танцем студенти 2 курсу спеціальності «Хореографія» Анна Мороз та Роман Прокоф’єв.

Потужним виступом вразила глядачів студентка спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Шинкарук.

У виконанні дуету «Глорія» у складі студенток спеціальності «Музичне мистецтво» Анни Влаєвої та Марії Павлишиної прозвучала пісня «Калина».

Військових зачарували своїм співом учасниці фольклорного дівочого ансамблю «Софія» (художній керівник – Василь Семенчук), які виконали народні пісні «Ой, у вишневому саду» та «Що та Марія».

На завершення концертної програми учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко) запалили публіку, виконавши хореографічну композицію «Їхали козаки».

Командування частини висловило подяку учасникам концерту, а також ректорату університету за активну громадську позицію, підняття патріотичного духу, підтримку військовослужбовців та святковий настрій.