ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАРУ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнського науково-методичного інтернет-семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво», який відбудеться 24 листопада 2016 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

molod-osvita-nauka-ta-mystetstvo

Тематичні напрями семінару:
1. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.2. Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
3. Психолого-педагогічні засади мистецької освіти.
4. Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти.
5. Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти.
6. Становлення мистецької освіти в Україні (історичний аспект).