ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ЕКСКУРСІЙНА ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО МІСТА КИЄВА

ВІДБУЛАСЯ ЕКСКУРСІЙНА ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО МІСТА КИЄВА

Надважливим завданням колективу кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є творчий розвиток майбутнього вчителя хореографії. Серед використовуваних засобів для реалізації цього завдання важливе місце займають екскурсії, які мають потужний освітньо-виховний потенціал.

Із зміною суспільно-інформаційних парадигм, розширенням спектру освітніх концепцій, підходів, методологій і методик екскурсія не тільки не втрачає свого значення як особливого творчого процесу пізнання, але постійно демонструє його нові аспекти, можливості, проявляє його універсальний невичерпний характер, направлений на творчий розвиток особистості студентів-хореографів.

27 жовтня студенти спеціальності «Хореографія» під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича здійснили екскурсійну поїздку до столиці України, славного міста Києва.

Учасники екскурсійної групи відвідали найвідоміші місця міста. Традиційно, з метою активно та незабутньо провести час в колі найближчих друзів, студенти відвідали один з найбільших торгово-розважальних центрів в Україні «Dream Town».

Найцікавішим для студентів-хореографів став візит до Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка для перегляду надзвичайно цікавої балетної вистави «Жізель». Балетмейстер-постановник: Сергєєв Костянтин. Лібрето Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жаном Кораллі за легендою Генріха Гейне. Хореографія Жюля Перро, Жана Кораллі, Маріуса Петіпа.