ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ «МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПАВЛА МУРАВСЬКОГО В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ХОРОВОЇ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

Шановні колеги!

Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошують взяти участь у роботі Регіонального науково-методичного семінару «Мистецько-педагогічна діяльність Павла Муравського в контексті розвитку хорової культури України», який відбудеться 21 листопада 2016 р. (музичний корпус УДПУ імені Павла Тичини, актова зала).

muravskyj

Регламент роботи:

11.00 – 11.15 реєстрація учасників семінару (актова зала корпусу №.4)
11.15 – 11.55 пленарне засідання  (актова зала корпусу №.4)
перше засідання: доповіді
перерва
друге засідання: доповіді, виступи з інформацією, повідомлення
перерва
13.50 – 14.30 перегляд фрагментів документального кінофільму «Муки і радощі Павла Муравського»,(актова зала корпусу №.4)
14.30 – 14.40 перерва
14.40 – 15.00 підведення підсумків

Напрями обговорення:

• Формування професійної компетентності майбутнього вчителя музичного мистецтва на основі хорової методології Павла Муравського.
  • Теоретико-методологічні засади розвитку педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
  • Художньо-естетичні аспекти вокально-хорової підготовки студентів в системі мистецької освіти.

Оргкомітет кафедри музикознавства
та вокльно-хорових дисциплін