ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «МІЙ ДІМ МОЯ УКРАЇНА»

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнівську молодь (студії, клуби, гуртки, школи та позашкільні заклади) взяти участь у відкритому інтернет-конкурсі з художньої творчості та декоративно-прикладного мистецтва «Мій дім – моя Україна».

ukraine_3

Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованих дітей; залучення підростаючого покоління до розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і в своєму житті, сприяння реалізації творчих задумів у різних видах образотворчого мистецтва; популяризація етнокультурних цінностей; сприяння взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, художньо-естетичне та виховання дітей та молоді.

Завдання конкурсу:
– виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації їх творчого потенціалу;
– популяризація образотворчого, народного, декоративно-ужиткового мистецтва;
– знайомство із творчою спадщиною вітчизняних та світових митців;
– знайомство підростаючого покоління (юних митців) з творчістю однолітків, педагогів – з досвідом колег;
– розвиток та вдосконалення художньої майстерності.

Для участі у фестивалі необхідно подати заявку і якісну фотографію учасника з роботою в електронному варіанті для офіційного каталогу інтернет-конкурсу. Заявка на кожного учасника заповнюється на окремому бланку. Подача заявок здійснюється до 15 січня 2016 року на адресу оргкомітету: e-mail: kafedra_om@meta.ua з поміткою «Інтернет-конкурс»

Конкурс проводиться в два етапи:
І турдо 15 січня – відбираються найкращі роботи у номінаціях. Учасники, роботи яких проходять у другий тур, повинні надіслати оригінали для подальшої участі у конкурсі;

ІІ тур15-25 січня – серед надісланих робіт визначаються переможці. Влаштовується звітна виставка та відбувається нагородження та вручення призів. З результатами конкурсу можна ознайомитися на сайті факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Положення конкурсу

Один коментар до “ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «МІЙ ДІМ МОЯ УКРАЇНА»”

1. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, у 2019 році буде проводитись цей конкурс? Дякую.