ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВЕЧОРНИЦІ В ГУРТОЖИТКУ

ВЕЧОРНИЦІ В ГУРТОЖИТКУ

13 грудня православні християни відзначають велике свято – день Святого Андрія Первозванного. В народі це свято часто називали днем Андрія Осіннього, або Гадального.

За народним календарем заведено гуляти й веселитися, особливо молоді. Дівчата й хлопці збиралися разом, готували смаколики, влаштовували ігри та забави. І звісно, добре приглядалися одне до одного, оскільки після Хрещення починався сезон зимових весіль і цілком можливо, що кохання своє зустрічали саме на вечорницях на Андрія.

Ось і на факультеті мистецтв, в гуртожитку №1 на 32 секції відбулися святкові гуляння. Разом із заступником декана з виховної роботи Грошовик Іриною Сергіївною студенти, в святковому настрої, ліпили вареники, співали українські народні пісні, танцювали веселі танці, а також розважались українськими іграми.

Під час дружної вечері хлопці розповідали дівчатам «за традицією» неправдиві історії та робили різного роду шкоду.

В ніч на 13, як описується в звичаях, дівчата ворожили. Провели кілька містичних ритуалів, аби дізнатися коли ж вони зустрінуть судженого та чи вийдуть заміж найближчим часом.

Загалом, свято пройшло в теплій дружній атмосфері, студенти спілкувалися, жартували. Творчий напрям діяльності факультету мистецтв зміг проявитися сповна – «жива» музика, співи, танці викликали неповторні відчуття у всіх учасників заходу.