ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ!

ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ!

Шановні колеги, співробітники, студенти!

Вітаємо з Різдвом Христовим та Різдвяними святами!

Свято Різдва Христового нерозривно пов’язане з найкращими почуттями, які живуть в серці кожного і єднають нас.

Бажаємо щоб з першою різдвяною зіркою у ваш дім зійшло Боже благословення, щастя і здоров’я, а з першою колядкою увійшли гаразди, достаток, мир і злагода!

Щасливого Різдва!

З глибокою повагою і шаною
адміністрація факультету