ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СХОДИНКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ»

10-11 грудня 2022 року відбувся ІХ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності». За рішенням журі найвищий ступінь нагороди Гран-прі отримали: Азарій Чадай-Фесик (І курс ОС «Магістр») та гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал).

Лауреатами І ступеня став: Віктор Бондаренко (ІІІ курс ОС «Бакалавр»).

Адміністрація факультету мистецтв вітає талановитих гітаристів та їхнього керівника ‒ кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка з перемогою та бажає подальших творчих здобутків!

ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА»ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА»

11 червня в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося справжнє свято танцю – практична частина кваліфікаційного екзамену «Мистецтво балетмейстера»! Студенти-випускники мали змогу продемонструвати свою

ФОРМУВАННЯ ВЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВАФОРМУВАННЯ ВЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

У процесі підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва педагогічна практика в закладах загальної середньої освіти посідає особливе місце. У реальних умовах школи студенти мають можливість ознайомитись з нормативними документами і методичною

СПІВЧУТТЯ ОЛЬЗІ ЯНОШІВНІ З ПРИВОДУ СМЕРТІ БАТЬКА.СПІВЧУТТЯ ОЛЬЗІ ЯНОШІВНІ З ПРИВОДУ СМЕРТІ БАТЬКА.

Нехай Всевишній дасть сили Вам і Вашим близьким перенести біль втрати рідної людини. Жодні слова не зможуть його зменшити, але ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами та