ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

Сьогодні свій день народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник освіти України, талановитий музикант та педагог Дмитро Іванович Балдинюк!

Шановний Дмитре Івановичу!

Завдяки наполегливій, творчій праці, високому професіоналізму, відповідальному відношенню до роботи Ви здобули велику шану та повагу серед усього колективу нашого університету. Ваша енергія, людяність, відданість справі є гідним прикладом для колег та студентів.

Щиро вітаємо! Нехай доля шле Вам добро, щастя, міцне здоров’я, а тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а у повсякденному житті завжди звучить мелодія успіху та благополуччя!

З повагою і вдячністю
професорсько-викладацький колектив та студенти