День: 23.02.2017

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

Сьогодні свій день народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник освіти України, талановитий музикант та педагог Дмитро Іванович Балдинюк!

В рамках проведення Дня Відкритих Дверей, на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 24 березня 2017 року проводиться І Регіональна учнівська олімпіада з хореографічного мистецтва.

ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДЕКАНАВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДЕКАНА

Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента Терешко Інну Григорівну з офіційним призначенням на посаду декана факультету мистецтв! Шановна Інно Григорівно! Щиро бажаємо Вам здоров’я та плідної роботи на нашому творчому факультеті, наснаги та незгасаючої енергії! Підтримки