ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ «ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ»

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ «ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ»

З нагоди святкування 203-річчя з Дня народження Тараса Шевченка кафедра образотворчого мистецтва та Мала Академія народного мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує конкурс студентських творчих робіт «Шевченко в моєму серці».

До участі в конкурсі запрошуємо студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини усіх спеціальностей!

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

Контактні телефони: