ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

У цей чудовий день серця всіх чоловіків зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та родинного затишку.

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Бажаємо Вам, милі жінки, міцного здоров’я і благополуччя, великого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних і близьких.

Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!

чоловічий колектив факультету мистецтв