ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

У цей чудовий день серця всіх чоловіків зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та родинного затишку.

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Бажаємо Вам, милі жінки, міцного здоров’я і благополуччя, великого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних і близьких.

Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!

чоловічий колектив факультету мистецтв

НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Сьогодні на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочала свою роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізаторами конференції є Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ!

З 4 по 6 вересня 2020 р. в м. Харків відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Студентка 1 курсу 12 групи факультету мистецтв – Погосян Діана,

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ СПЕЦІАЛІСТА ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2016 РОКУУРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ СПЕЦІАЛІСТА ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2016 РОКУ

29 червня на факультеті мистецтв відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску студентів факультету мистецтв. Відкрив урочисте засідання декан факультету, заслужений працівник культури України, доцент Ятло Леонід Петрович. Наші випускники пройшли довгий