20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ (ВИКЛАДАЦЬКОЇ) ПРАКТИКИ

ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ (ВИКЛАДАЦЬКОЇ) ПРАКТИКИ

У період з 8 квітня по 6 травня здобувачкою другого року підготовки третього (освітньо‑наукового) рівня вищої освіти, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, Людмилою Семко було пройдено виробничу (викладацьку) практику на базі кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри інструментального виконавства Тетяною РАДЗІВІЛ.

В сучасному вищому навчальному процесі практика відіграє надзвичайно важливу роль, адже вона забезпечує майбутнього науковця такими можливостями, як: отримання практичного досвіду у застосуванні теоретичних знань у реальній науковій діяльності; розвиток різноманітних навичок, таких як аналітичність, комунікація, організація робочого процесу та керування проектами; спілкування та співпраця з іншими науковцями, що відкриває нові можливості та сприяє власному науковому розвитку.

Навчальна діяльність, у процесі проходження практики Людмилою Семко, здійснена низкою виконаних завдань, таких як: участь у настановчій конференції щодо організації та проходження практики; ознайомлення із системою роботи кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; складання індивідуального плану роботи на період практики; відвідування та аналіз лекцій викладачів кафедри.

Аспіранткою здійснено підготовку і проведення лекційних занять з дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін» для здобувачів четвертого року підготовки ОС «Бакалавр» і практичних занять з дисципліни «Оркестрове диригування» для здобувачів другого року підготовки ОС «Бакалавр».

У процесі виховної діяльності було здійснено підготовку і проведення позааудиторного виховного заходу: круглий стіл на тему «Акорди чесності у закладах вищої освіти» зі здобувачами ОС «Бакалавр» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво.

У рамках V Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Проблеми музичного виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», організованої кафедрою інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 25 квітня Людмила Семко виступила з доповіддю на тему «Ергономіка виконавського апарату інструменталістів‑викоанвців»

У період проходження виробничої (викладацької) практики Людмилою Семко було підготовлено і опубліковано статтю категорії «Б» на тему: «Особливості професійної підготовки інструменталістів-виконавців у контексті фізіологічної, інтелектуальної і психоемоційної складових» (http://perspectives.pp.ua/index.php/nts/article/view/10906/10965).

У ході проходження виробничої (викладацької) практики відбулася цілісна підготовка та вдосконалення власних викладацьких навичок. Досвід, отриманий під час практичної діяльності, був надзвичайно цінним і корисним для професійного розвитку. Практика дозволила отримати унікальні можливості для спілкування з колегами та керівництвом, вивчення та застосування сучасних методик викладання, а також самостійного проведення занять.

В ході практики було активно залучено до підготовки та проведення різноманітних навчальних заходів, що сприяло розвитку викладацької майстерності та поглибленню розуміння педагогічних аспектів вищої освіти.

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна. Шановна імениннице! Прийміть наші щирі вітання з цієї приємної нагоди. Бажаємо Вам

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ! РЕЄСТРАЦІЯ НА ТВОРЧИЙ КОНКУРС!ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ! РЕЄСТРАЦІЯ НА ТВОРЧИЙ КОНКУРС!

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує прийом заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення за спеціальностями: 024 Хореографія 025 Музичне мистецтво

ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Вітаємо завідувача кафедри інструментального виконавства Олену Анатоліївну Устименко-Косоріч! Шановна Олено Анатоліївно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження! Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи