ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ IX ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

25 квітня 2024 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва відбулася IX Всеукраїнська двотурова учнівськостудентська Олімпіада з музичного мистецтва, учасниками якої стали здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти, закладів спеціалізованої музичної освіти та закладів загальної середньої освіти з різних міст України (Київ, Одеса, Бердичев, Калуш, Рівне, Бахмут, Балаклія, Херсон, Броди, Кропивницький, Біляївка, Золочів, Умань). Прийняли участь в Олімпіаді 15 вокальних колективів та 39 сольних виконавців.

Оцінювало виступи журі у складі: в.о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва доцента Семенчука  В.В., канд. пед. наук, доцента Волошина П.М., канд. пед. наук, доцента кафедри Козій О.М., старшого викладача Купчика В.А., викладача кафедри Мазур Т.С.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень, миру і перемоги Україні!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 жовтня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна. Шановна Оксана Михайлівна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та від усієї душі бажаємо Вам

ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Твори образотворчого мистецтва, як давнього, так і сучасного, можна побачити у численних музеях і вернісажах нашої країни, а також у творчих майстернях студентів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ STARS OF SPRING 2022 (УГОРЩИНА)ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ STARS OF SPRING 2022 (УГОРЩИНА)