ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І УМАНСЬКОЇ ЗОШ I-III ст. №4

ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І УМАНСЬКОЇ ЗОШ I-III ст. №4

Вже протягом довгого часу студенти факультету мистецтв плідно співпрацюють з учителями та учнями Уманської загальноосвітньої школи I−III ступенів № 4.
Третій рік поспіль вони є учасниками конкурсів “Міс 4 школи” та “Містер 4 школи”. Так і цього року, у Будинку вчителя відбувся конкурс серед старшокласниць ” Міс 4-ої школи”, у якому вже по традиції були активно задіяні студенти 42 та 48 груп факультету мистецтв, які стали окрасою свята продемонструвавши свої вокальні та сценічні здібності.
Це студенти 42 групи: Шинкарук Анастасія, Замойська Аліна, Погрібна Світлана. Та студентка 48 групи Борило Тетяна. Також до складу журі увійшла студентка 42 групи Ткачук Юлія.

Організатори та учасники заходу були раді зустрічі з нашими студентами,які вкотре переконали усіх присутніх у своїй професійній майстерності. Дирекція школи висловила щиру подяку студентам за їх активну участь у творчому житті школи.
Ткачук Юлія – студентка 42 групи
факультету мистецтв