ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 27 квітня, свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва,  талановитий учитель та наставник Сирота Всеволод Маркович!

Вельмишановний Веволоде Марковичу!

Колектив співробітників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас з Днем народження!
Багато років Ви самовіддано працюєте на мистецько-педагогічній ниві, ставши за цей час досвідченим, вимогливим педагогом, невтомним у пошуках нових форм педагогічної творчості науковцем.
Почуття глибокої відповідальності за виховання молоді не тільки перед своєю совістю, а й перед громадськістю, перед країною пронизує всю Вашу діяльність.
Щиро зичимо міцного здоров’я, щастя і нових творчих здобутків. Нехай плідними будуть усі Ваші починання, щедро сіється добром і достатком життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутнє.

З повагою, адміністрація
та колектив співробітників факультету мистецтв