ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович.

Шановний Юрію Вікторовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та натхнення. Нехай у ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

picture

З повагою, адміністрація факультету мистецтв та
колектив кафедри образотворчого мистецтва