З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

В цей квітучий травневий день свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін,  висококваліфікований  педагог, талановитий музикант, яскрава творча особистість  Балдинюк  Надія Андріївна.
Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас с Днем народження ! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Хай сьогодні лише для Вас цвітуть найкращі квіти, звучать найтепліші слова, збуваються сокровенні бажання, а Ваш дім буде наповнений вірою, надією та любов’ю, і в ньому завжди лунає дитячий сміх.

Адміністрація факультету ,  кафедра музикознавства
та вокально-хорових дисциплін.